Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

agnieszka dawidowiczKobieta, absolwentka dziennikarstwa i historii kultury, żona, sportowiec, maratończyk, entuzjastka podróży, zakochana po uszy w Pole Dance.

Lubię wyzwania a Pole dance to wyzwanie, to mobilizacja do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności, do większej świadomości swojego ciała i jego możliwości. To dziedzina, w której progres jest możliwy dzięki połączeniu regularnych treningów i cech osobowości tj. jak ambicja, determinacja i kreatywność. Pole Dance daje możliwość przekraczania kolejnych granic, ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. To, co na początku było dla mnie po prostu świetną formą treningu, przerodziło się w prawdziwą pasję. 

Niesamowite w trenowaniu Pole Dance jest to, że tak naprawdę nigdy nie wyczerpią się możliwości poznawania nowych i doskonalenia znanych figur. To tylko od nas samych zależy czy zechcemy osiągnąć kolejny poziom, pokusimy się o kreatywność i tworzenie własnych kombinacji, czy wariacji na temat znanej figury. Pole Dance to dziedzina sportu, której trenowanie wspaniale rzeźbi sylwetkę, wzmacnia całe ciało, a jednocześnie sprawia, że mentalnie stajemy się silniejsi, bardziej pewni siebie i zrelaksowani ! :)

Wychowanka Patrycji Tazbir (III miejsce Pole Dance Cup 2011, I miejsce The art. Of pole Dance Slovenia 2011, II miejsce Mistrzostwa Polski Pole Dance 2012)

Na swoich zajęciach gwarantuje świetna zabawę, wyzwania i ogromną satysfakcję ☺