Milena Kozłowska

kozlowskaOd wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną, która stała się dla mnie jak powietrze niezbędne do życia :)

Przez wiele lat trenując taniec sportowy poczułam na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana ukończyłam z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody Pilates.

Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka pragnę przygotować każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy czy są to zajęcia z seniorami czy kobietami w ciąży czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci.

 

Uważam, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces. Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a:

„In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.”

Inspirując się metodą Pilates będącą treningiem całego ciała i uspokojeniem psychiki, pragnę wyciszyć i uspokoić osoby uczestniczące w tej metodzie. Koncentracja na ćwiczeniu i oddechu pozwala na chwilowe odizolowanie się od problemów życia codziennego.

Propagując prozdrowotny styl życia i podnosząc swoje umiejętności i wiedzę uczestniczę w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia.

Ponadto specjalizuję się w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie w zajęciach z niemowlętami. Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonałam się nie raz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam, więc gorąco zachęcam do aktywności przyszłe i obecne Mamy.

„The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power.”- Joseph H. Pilates, 1939