Marta Gilarska

gilarskaJestem studentką Psychologii Biznesu, instruktorką fitness i pasjonatką pole dance!

Trening na rurce bądź na siłowni jest bardzo ważnym elementem mojego dnia, uwielbiam się zmęczyć, zmachać, spocić, a na koniec mieć świadomość, że dałam z siebie wszystko. Taniec od zawsze był częścią mojego życia, próbowałam kilku technik takich jak hip hop czy street dance, ale to pole dance okazał się strzałem w dziesiątkę. Była to zdecydowanie miłość od pierwszego wejrzenia. Rurka pozwoliła mi uwierzyć w siebie, nauczyła systematyczności i wytrwałości.

Dziś obce jest mi słowo „niemożliwe” czy stwierdzenie „nie dam rady”, wszystko jest kwestią czasu i ilości wykonanych prób. Na zajęciach zdobywa się świadomość własnego ciała i poznaje jego niewiarygodne możliwości, a każdy siniak jest jak trofeum. Dla mnie każdy dzień łączy się z nowymi wyzwaniami, które później owocują szerokim uśmiechem na twarzy i satysfakcją z wykonanego progresu. 

Wychowanka Patrycji Tazbir (III miejsce Pole Dance Cup 2011, I miejsce The art. Of pole Dance Slovenia 2011, II miejsce Mistrzostwa Polski Pole Dance 2012)