Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

agnieszka dawidowiczKobieta, absolwentka dziennikarstwa i historii kultury, żona, sportowiec, maratończyk, entuzjastka podróży, zakochana po uszy w Pole Dance.

Lubię wyzwania a Pole dance to wyzwanie, to mobilizacja do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności, do większej świadomości swojego ciała i jego możliwości. To dziedzina, w której progres jest możliwy dzięki połączeniu regularnych treningów i cech osobowości tj. jak ambicja, determinacja i kreatywność. Pole Dance daje możliwość przekraczania kolejnych granic, ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. To, co na początku było dla mnie po prostu świetną formą treningu, przerodziło się w prawdziwą pasję. 

Marta Gilarska

gilarskaJestem studentką Psychologii Biznesu, instruktorką fitness i pasjonatką pole dance!

Trening na rurce bądź na siłowni jest bardzo ważnym elementem mojego dnia, uwielbiam się zmęczyć, zmachać, spocić, a na koniec mieć świadomość, że dałam z siebie wszystko. Taniec od zawsze był częścią mojego życia, próbowałam kilku technik takich jak hip hop czy street dance, ale to pole dance okazał się strzałem w dziesiątkę. Była to zdecydowanie miłość od pierwszego wejrzenia. Rurka pozwoliła mi uwierzyć w siebie, nauczyła systematyczności i wytrwałości.

Marta Grabowska

marta grabowskaPole Dance trenuje od ponad 3 lat. Wcześniej miałam kontakt z takimi dyscyplinami sportu jak akrobatyka, czy stylami tanecznymi takimi jak jazz, modern jazz, taniec klasyczny, taniec nowoczesny czy hip hop. Z rurką połączyła mnie miłość od pierwszego „strażaka”, mimo, że początki były dość trudne, wiedziałam, że mnie pochłonęło bez reszty. 

Fibi

fibiFibi – zakochana w teatrze i tańcu instruktorka fitness. Pogodzona ze swoim ADHD konsekwentnie stara się okiełznać  nadruchliwe usposobienie. Przez kilka lat tańczyła hip hop. Szkoliła się m.in. w Los Angeles u wielu znanych choreografów i tancerzy. Próbowała swoich sił także w teatrze fizycznym.

Monika Habel

habelChciałabym móc powiedzieć, że od dziecka uprawiam akrobatykę, uczęszczałam do najlepszej szkoły baletowej, a z tańcem jestem związana od przedszkola. Niestety nie mogę pochwalić się takim dorobkiem. Dopiero po urodzeniu mojej najcudowniejszej córeczki, z czystej chęci powrotu do formy, zaczęłam uprawiać sport regularnie. Dwa miesiące po porodzie trafiłam na zajęcia Pole Dance i tak się stało, że zakochałam się w rurce na zawsze. To właśnie dzięki treningom na drążku pionowym zaczęłam rozwijać się w różnych dziedzinach. Ukończyłam kurs instruktora sportu i rekreacji ruchowej w Polskiej Akademii Sportu.

Katarzyna Kornaszewska

Kornaszewska1Pole dance trenuje od 2011 roku lecz z tańcem związana jest od najmłodszych lat.

Trenowała taniec towarzyski, hip-hop, break dance, akrobatykę, fitness, lecz to pole dance okazał się być trafioną dyscypliną i największą pasją Kasi.

Michał Maciaszek

MichałKim jestem… Mam prawie 32 lata i większą część dorosłego życia spędziłem starając się sobie na to pytanie odpowiedzieć. 5 kontynentów, 38 krajów i 4 lata i 3 miesiące w podróży później zacząłem w Indiach medytować i zauwżyłem, że to nie informatyka, którą skończyłem na PJWSTK towarzyszy mi przez cały ten czas a … ruch.

Agnieszka Piaskowska

PiaskowskaAgnieszka to pasjonatka sportu już od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczęła od akrobatyki i gimnastyki, aby poprzez piłkę nożną, siatkówkę, fitness i mnóstwo innych dyscyplin dotrzeć do pole dance. 

Kamila Sobota

Kamila-SobotaZ wykształcenia jestem filologiem germańskim i nigdy nie sądziłam, że coś oprócz języka niemieckiego będzie w stanie zawładnąć moim sercem. Długo nie musiałam czekać- pole dance zagościł w moim sercu i życiu na dobre! 

Milena Kozłowska

kozlowskaOd wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną, która stała się dla mnie jak powietrze niezbędne do życia :)

Przez wiele lat trenując taniec sportowy poczułam na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana ukończyłam z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody Pilates.

Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka pragnę przygotować każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy czy są to zajęcia z seniorami czy kobietami w ciąży czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci.