Pole Dance - 5 poziomów nauczania

Spin Basic

Zajęcia dla osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z pole Dance. Pole Dance nie ma granic, można zacząć trenować będąc młodą osobą czy dojrzałą kobietą. Jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś i obawiasz się, że nie starczy Ci sił, nie przejmuj się. Te zajęcia są przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Na treningach poznacie niezbędne podstawy do wykonywania figur. Spin Basic przygotuje Cię do rozpoczęcia nauki tańca na rurze. Wzmocnimy Twoje ręce, rozciągniemy i uelastycznimy ciało, przedstawimy techniki bezpiecznego trenowania. Będziecie budować siłę i kondycję. Nauczycie się obrotów i podstawowych pozycji statycznych. Spin Basic przygotuje Was na kolejne poziomy zaawansowania.

Poziom trwa około 20 zajęć.


Essential Spin

To poziom podstawowy- przeznaczony dla osób, które opanowały podstawy. Na tym etapie kontynuujemy naukę podstawowych figur. Będziemy trenować obroty, wspinaczkę i coraz bardziej efektowne figury.

Poziom trwa około 40 zajęć.


Medium Spin

Na tym poziomie wprowadzone zostaną pozycji odwrócone i kolejne, trudniejsze pozycje nieodwrócone. Część zajęć zostanie poświęconych na opanowanie trików na rurze odkręconej- na spinie. Poznacie nowe chwyty, przełapania, będziemy także łączyć poznane figury w dłuższe sekwencje.

Poziom trwa ok. 50 zajęć.


Spin Pro

Poziom zaawansowany, na którym nauczycie się trudniejszych pozycji odwróconych i nieodwróconych. Kontynuacja nauki, dopracowywanie poznanych figur, łączenie ich w dłuższe sekwencje i układy

Poziom trwa około 50 zajęć.


Spin Master

Najwyższy poziom zaawansowania dla tych, dla których życie kręci się wokół rurki ☺ Zajęcia dla osób bardzo zaawansowanych. Spin Master to najtrudniejsze triki, nowości z warsztatów, kreatywność i inwencja. 

Poziom nie jest ograniczony czasowo.


Basic Spin - poziom początkujący

Essential Spin - podstawowy, zasadniczy

Medium Spin - poziom średniozaawansowany

Spin Pro - poziom zaawansowany

Master Spin - najwyższy poziom zaawansowania dla tych, dla których życie kręci się wokół rurki