Zajęcia dodatkowe

Spin Stretching

To trwający od 60 do 75 min. trening, którego głównym celem jest poprawa elastyczności całego ciała. Podczas zajęć pracujemy nad rozciąganiem wszystkich partii mięśniowych, ale w odróżnieniu od tradycyjnego stretchingu, Spin Stretching rozpoczynamy dynamiczną rozgrzewką, dzięki której wzmacniamy ciało i przygotowujemy mięśnie do intensywnego wysiłku. 

To propozycja zarówno dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z aktywnym trybem życia, jak i dla tych, którzy dążą do utrzymania w czasie jej efektów. Dzięki treningowi Spin Stretching poprawicie ogólną kondycję waszego ciała, popracujecie nad gibkością i sprężystością waszych mięśni. Przygotujecie się do wykonywania intensywnych ćwiczeń na zaawansowanych poziomach zajęć fitness.


Acro Pole - Męska Grupa

Zajęcia dla facetów, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z pole Dance. Będą prowadzone z męskiego punktu widzenia, czyli więcej elementów siłowych i akrobatycznych. Jeśli nie miałeś do tej pory nic wspólnego z Akrobatyką czy pole Dance, te zajęcia wyjaśnią wszystko od początku. Nie ma limitu ani wieku, ani niezbędnego poziomu sprawności fizycznej, żeby zacząć. 

Wzmocnimy Twoje ręce, brzuch, plecy, ramiona, poprawimy kondycję i popracujemy nad rozciągnięciem i mobilnością. Na treningach poznacie niezbędne podstawy do wykonywania figur. Nauczycie się obrotów i podstawowych pozycji statycznych. Żeby móc kontynuować swój rozwój i mierzyć się z coraz bardziej wymagającymi elementami.


ACRO Spin

Przygotowanie Akrobatyczne pod Pole Dance nie będzie ograniczało się jedynie do technik Akrobatycznych. Będziemy pracowali także z elementami Capoeiry i innych Sztuk Walki a także z Tańca Fizycznego, Kontakt Improwizacji i jogi. Podczas zajęć zapoznamy się ze:

  • staniem na rękach, pozycjami odwróconymi oraz pracą z balansem
  • wejściem siłowym do stania na rękach i nie tylko
  • elementy parterowań w dwójkach
  • przerzutem bokiem oraz przejściem w przód i w tył
  • ćwiczeniami poprawiającymi ogólną sprawność i świadomość organizmu

Spin Mama! 

Wf dla Mam z pociechami  Program opracowany przez GYMMAMA

To zajęcia skierowane dla kobiet po porodzie w obecności swoich pociech w wieku niemowlęcym. Ćwiczenia dla Mam chcących wrócić do formy z przed ciąży, zawierające zestawy ćwiczeń, dzięki którym uelastycznisz i wzmocnisz  brzuch, ramiona, plecy i na pewno zgubisz zbędne kilogramy. Podczas gimnastyki dla Mam dowiesz się jak prawidłowo podnosić, nosić swoje dziecko, aby Twój kręgosłup nie wołał o pomoc a każda zabawa z dzieckiem była dla Was miłym wspominkiem.  Oprócz poprawy sprawności fizycznej oderwiesz się od rutyny  dnia codziennego i poznasz koleżanki do spacerów i nie tylko. Również  Twoja pociecha, dzięki kontaktom z innymi dziećmi stanie się towarzyska  i pomoże to w późniejszych wyzwaniach takich jak żłobek, przedszkole :)

Spytasz, od kiedy możesz uczestniczyć –już odpowiadamy 6 tygodni po porodzie naturalnym, a 12 tygodni po cesarskim cięciu - zawsze za zgodą lekarza.

Co potrzebne na zajęcia?

  • pociecha :)
  • ręcznik i butelka wody,
  • dla dziecka – kocyk, ulubione zabawki.

Spin MAMA! Dla kobiet w ciąży – program opracowany przez GYMMAMA

To zajęcia skierowane dla kobiet, które nie chcą przestać być aktywne nawet w ciąży. Dzięki aktywności fizycznej podejmowanej w czasie ciąży przygotujesz się do porodu, nie musząc rezygnować ze swoich ulubionych zajęć fitness. Ruch sprawia, że poprawia się funkcjonowanie układu krążenia i oddechowego, dzięki czemu aktywne ciężarne lepiej tolerują wysiłek w czasie ciąży i podczas samego porodu.  Gimnastyka dla ciężarnych również zawiera elementy Pilates, które są bardzo polecane dla przyszłych Mam, dzięki którym poprawia się postawa ciała, ustępują bóle kręgosłupa, przykurcze mięśni. System ćwiczeń Pilates jest bardzo zindywidualizowany, ponieważ każdy uczestnik zajęć może wybrać sobie odpowiednie ćwiczenia jak stopień jego trudności.

Pilates dla kobiet w ciąży może być wykonywany przez panie będące w ciąży fizjologicznej, bez powikłań.

Ćwiczenia fizyczne podczas ciąży zapobiegają otyłości, a ponadto wywierają pozytywny wpływ na psychikę matki i na płód oraz stan noworodka.

Ciąża to w życiu kobiety wydarzenie, należące do sfery zdrowia, a nie choroby- zapraszamy na zajęcia.

Co potrzebne na zajęcia?

  • ręcznik i butelka wody